Головна » Файли » словники, енциклопедії

У категорії матеріалів: 39
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 »

Сортувати за: Даті · Назві · Переглядам
загрузка...

Довідник школяра. Математика. Фізика. Хімія. Біологія. Інформатика. 5-11 класиДовідник школяра подає інформацію з математики, фізики, хімії, біології та інформатики в обсязі шкільної програми. Стислий, зрозумілий текст, наочні приклади допоможуть щонайліпше опанувати матеріал і швидше його запам’ятати. Можна використовувати як для вивчення окремих тем, так і для повторення вже пройденого, а також під час готування до шкільних випускних іспитів.

Переглядів: 1484 / Дата: 25.12.2015 / Коментарі: 0

Всесвіт. Міні-енциклопедіяУ цьому довіднику описано 50 найвідоміших космічних об’єктів — небесні тіла, астрономічні явища, космічні апарати. Ви дізнаєтеся, як правильно спостерігати за нічним небом, а також де і коли можна побачити те чи інше космічне тіло.

Переглядів: 1121 / Дата: 04.10.2015 / Коментарі: 0

Енциклопедія для дівчаток: дівочі турботи, виховання самоповаги


У цiй книзi дівчата знайдуть вiдповiдi на всi запитання, які хвилюють тебе у цьому віці. Отримаєш поради, як спілкуватися з товаришами, знаходити спільну мову і поважати батьків, як зі смаком одягатися, обрати свій стиль, зорієнтує у виборі професії.

Переглядів: 1265 / Дата: 25.09.2015 / Коментарі: 0

За тиждень — Великдень: Народні традиції та практичні порадиПосібник «За тиждень — Великдень» спрямований на те, щоб дати можливість дітям дізнатись про великодні традиції та звичаї українців. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, вихователів дитсадків, батьків і дітей молодшого шкільного віку.
**

Переглядів: 1182 / Дата: 28.03.2015 / Коментарі: 0

"Дитяча енциклопедія": РослиниВидавництво “Фоліо” презентує популярну серію “Дитяча енциклопедія”. Багато цікавого ви знайдете в цих чудово ілюстрованих книжках: лабіринт Мінотавра, сім чудес світу, великі географічні відкриття, захоплюючі подорожі різними країнами та континентами, дізнаєтесь про історію створення першого автомобілю, зустрінетесь з великими письменниками та поетами давніх часів

Переглядів: 1349 / Дата: 15.02.2015 / Коментарі: 0

Княгиня Ольга і я (Серія «12 балів»)

Оповідання. Для дітей середнього шкільного віку.
Літописне оповідання про княгиню Ольгу та місцеві поліські легенди про зраду князів стали приводом для детективного розслідування, що його ведуть близнята-підлітки та їхній старший приятель-студент.
Вдало розроблена інтрига тримає увагу читача до останньої сторінки, а елементи енциклопедії та вміщена в кінці табличка дозволяють використовувати книжку як додатковий матеріал на уроках історії

Переглядів: 1081 / Дата: 14.10.2014 / Коментарі: 0

Беккер Ж. де - Небезпечні тварини

Автор: Беккер Ж. де
Назва: Небезпечні тварини
Серія: "Фотоенциклопедія тварин"
Рік: 2009
Формат: pdf
Мова: українська
Розмір: 19 Mb

Книга з серії "Фотоенциклопедія тварин" знайомлять дітей із дивовижно різноманітним світом диких тварин. Видання містить безліч барвистих фотографій, що роблять процес пізнання ще більш цікавим.

Це науково-популярне видання розповідає про найспритніших мисливців планети - хижих птахів і диких кішок, про їхній спосіб життя та звички. Чудові фотографії зроблять читання ще більш захопливим і пізнавальним.

Переглядів: 990 / Дата: 19.09.2014 / Коментарі: 0
1-10 11-20 21-30 31-39