Головна » Файли » ПЕРЕКАЗИ

За крок до мрії
15.06.2015, 08:41
загрузка...

Одного дня малий кульгавий Лео і жвавий Сем опинилися в дитячому будинку. Коли підросли, стали нерозлучними друзями. Інші діти часто виявляли жорстокість у ставленні до несміливого Лео, але Сем умів заступитися, бо був розумним і дужим, навчався краще за інших і в спритності не було йому рівних. Сем ніколи не випускав Лео з поля зору. Заспокоював його, коли той боявся. Веселив Лео, розповідаючи різні потішні історії. Бавився з ним, робив усе, аби друг не переймався своїм каліцтвом. 
До дитбудинку часто приходили подружні пари, знайомилися з дітьми, брали їх на прогулянку й думали про можливість усиновлення. Ніхто не цікавився калікою Лео, а Сем завжди вигадував якісь причини, аби не йти на прогулянку разом із відвідувачами. 
Одного разу добрі люди запросили Сема до себе в сім'ю, щоб той був їм за сина. Хлопцеві відібрало мову. Мати тата й маму, як усі... Чи не про це він таємно мріяв від першого свідомого дня життя?! Невже він тепер за однісінький крок від здійснення мрії? Варто йому сказати лиш слово... Та раптом радість зникла з очей. Якщо він піде, то хто опікуватиметься Лео? 
"Дуже дякую, але я не можу піти до вас", - проказав хлопчина і швидко побіг геть, ховаючи сльози. 
За Б. Ферреро

Категорія: ПЕРЕКАЗИ | Додав: | Теги: переказ 5 клас, за крок до мрії
Переглядів: 5861 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.2/32
Всього коментарів: 1
avatar
1
Добре
avatar